Companie

Manpower este un lider mondial în selecția și gestionarea resurselor umane, cu 4.000 de birouri în peste 80 de țări. În fiecare zi, peste 600 de oameni din lume încep să lucreze datorită nouă.

manpower

Pentru unul dintre partenerii noștri - o companie consacrată producătoare de materiale de construcții, căutăm un candidat ambițios și responsabil pentru această funcție:

Descriere

Principalele responsabilități și obligații:

- Participare la crearea și modelarea conceptelor creative pentru campanii publicitare, promoții;
- Prelucrarea și pregătirea fișierelor pentru materiale publicitare
- Managementul viziunii generale a site-urilor companiei;
- Participare semnificativă la organizarea și gestionarea comercializării speciale a mărfurilor pe site-uri;
- Preimprimare;
- Întreținerea bazelor de date și gestionarea materialelor publicitare furnizate clienților
- Participarea activă în etapa strategică a companiei, precum și implementarea aspectului grafic al rețelelor sociale;

- Menține contactul cu companiile tipografice și altele;

Cerințe pentru candidați:

- Învățământ superior finalizat - Marketing, Design grafic, PR, etc;
- Competență în limba engleză - minim B1
- Experiență într-o poziție similară peste 1 an;
- Cunoștințe în domeniul modelării 3D;
- Experiență cu Corel Draw, Adobe, magazin foto, CAD/CAM, Archi CAD;
- Simțul compoziției, formei și culorilor și imaginația dezvoltată;
- Abilități organizatorice bune și simțul muncii în echipă;
- Creativ și responsabil, gata să crească în companie;

- Recompensă financiară excelentă + bonus individual;
- Muncă pe termen lung într-o companie consacrată;
- Bonuri de masa;
- Telefon de birou și computer;
- Oportunitate pentru dezvoltarea carierei într-o companie cu un standard de piață stabilit;
- Lucrul într-o echipă tânără și dinamică;

Dacă îndepliniți condițiile de mai sus și această funcție vă interesează, vă rugăm să trimiteți CV-ul curent.

Toate cererile vor fi tratate în strictă încredere. Vom contacta doar candidații aprobați!

Manpower Bulgaria are un număr de licență № 2033/20.04.2016 pentru furnizarea de servicii în domeniul resurselor umane.