La picioarele lui Alla Pugachova sunt trei generații de cunoscători din fosta tabără socialistă și le-a mulțumit cu tinerețe eternă și un exemplu de urmat.

Dacă Alla Pugachova avea nevoie de comparații, ei o numeau „Ecaterina cea Mare în spectacolul din jumătatea Europei și al întregului fost lagăr socialist”. Tânără pentru totdeauna, neobosită în profesia și dragostea ei, își va sărbători cea de-a 70-a aniversare așa cum merită - în Kremlin, în fața unei săli pline de fani loiali.!

Nu a făcut turnee de zece ani. Se justifică cu sănătatea și îngrijirea copiilor mici, dar înregistrează în continuare melodii, organizează spectacole și îi provoacă publicul - fie cu revelații, fie cu alegerile oneste pe care le face în viața sa personală. Poate că este scandaloasă pentru femeile din generația ei, dar bărbații din viața ei spun că este modestă și foarte recunoscătoare.

milion

„Femeia care cântă”, cântăreața „Million Scarlet Roses” din întreaga lume are statutul de mega vedetă. Cu toate acestea, în inima ei se află patria ei și Bulgaria - țara care i-a făcut trei daruri foarte speciale!

Copilăria postbelică

Alla Borisovna/sau așa cum se pronunță - „Barisavna”/s-a născut la data de astăzi, în urmă cu 70 de ani de la cizmarul care s-a întors din față și de la statul de plată de la fabrica sa, tot veteran.

Originile ei ar putea fi numite modeste, dar viitorul Artist al Poporului din URSS este originar din Sofia. Oricine a urmărit „Moscova nu crede în lacrimi” știe foarte bine ce înseamnă asta ...
Alla Pugachova este copilul de mijloc. Are doi frați - unul a murit în copilărie. Familia locuiește pe o stradă modestă, mică, care astăzi este un bulevard reconstruit cu condominii.

Cu doi ani înainte de a fi înscrisă, lua deja lecții de muzică. În școala de muzică, lucrurile merg atât de bine încât ea nu-și dă seama de lipsa unor note excelente din caiet. Este suficient de talentată și mingea ei este suficientă pentru a se înscrie la Musical, unde a absolvit capacitatea de a dirija un cor.

Apoi a absolvit ca regizor de varietăți la GITIS. Da, chiar și astăzi arată talentul de a conduce oameni și evenimente pe scară largă, dar Alla Pugachova s-a născut mai presus de toate pentru a fi în lumina cea mai strălucitoare.!

„Aceasta este descrierea postului meu”

"Sunt serios. Sunt singura vedetă atât în ​​Rusia, cât și în Uniune. Aceasta este descrierea postului meu ”, spune cântăreața și cuvintele ei nu sunt o aroganță stupidă. Este doar o stea și îi este greu să-și amintească o vreme când nu era.

Chiar înainte de a absolvi liceul a devenit membru al brigăzii „agitație” a radioului pentru tineret. După aceea a câștigat experiență ca acompaniator la Școala de circ.

Cu toate acestea, Alla Pugachova are nevoie de un public și începe să traverseze țara cu un grup de tineri entuziaști ca ea. Cântă „în sate și palanquini”, dar experiența pe care a dobândit-o este de neprețuit. Solista trupelor de tineret știe ce își dorește de la viață și o primește în Bulgaria.

Arlechin

Uniunea Sovietică este o piață uriașă și există pâine pentru toată lumea. Publicul rus este extrem de recunoscător - un cadou pentru fiecare artist. Cu toate acestea, norocul profesional al lui Alla Pugachova se „transformă” în străinătate. Vedeta ei se ridică cu adevărat pe scena Orfeului de Aur.

Anul este 1975 și, din cauza jocurilor din culise, Bulgaria nu îl lasă pe favoritul menționat, ci pe cântărețul necunoscut. Ea pune publicul în picioare cu versiunea ei de „Arlequin” - o melodie a lui Emil Dimitrov.

Primirea Marelui Premiu oferă un adevărat impuls carierei sale și încă o repetă. Alla Pugachova rămâne apropiat și foarte recunoscător lui Emil Dimitrov până la ultima suflare. Vedeta are o poreclă pe Instagram @alla_orfey, iar în turneele ei există întotdeauna loc pentru artiștii bulgari.

Revenind în patria ei, cântăreața a început să acumuleze premiu după premiu și să-și crească popularitatea. El chiar filmează și compune la cinema. „Femeia care cântă” este un film cu un caracter autobiografic și dovadă că adevăratul talent nu tolerează limite.

Până în anii 1990, a fost numită în mod constant Cea mai populară cântăreață din Uniunea Sovietică și Rusia. Repertoriul Acesta include peste 500 de melodii în diferite limbi, iar discografia include peste 100 de înregistrări solo, CD-uri și DVD-uri. În afară de Rusia și țările fostei URSS, albumele cântăreței sunt vândute cu succes în Japonia, Coreea, Suedia, Finlanda, Germania, Polonia, Cehoslovacia și Bulgaria. Tirajul lor total este de peste 250 de milioane de exemplare.

Are un caracter complex, dar este dedicată datoriei și oamenilor pe care îi iubește. Legenda spune că datorită ei, panica în rândul populației din vecinătatea Cernobilului nu s-a transformat într-un dezastru. Da, cântăreața a fost forțată de KGB să susțină concerte imediat după accident, dar a fost acolo ani mai târziu - în memoria victimelor. Explicația ei: "Servesc URSS!"

Alla Borisovna și oamenii

Rușii își prețuiesc arta și stelele, dar se distrează și pe spate. Alla Pugachova nu este aservit moralei false și retoricii umane. De aceea trebuie să suporte glume de genul acesta:

„Alla Borisovna se plimbă prin parcurile Moscovei și doar se uită în cărucioare.
-Ce-i cu ea?! Este absolut nebună! - spune o tânără mamă scandaloasă.
-Nu are nimic. În căutarea unui bărbat nou! - altul o calmează cu un cărucior. "

Cântărețului i se atribuie nenumărate romane și victorii pe frontul iubirii. Cu toate acestea, partenerii săi oficiali sunt puțini. Iubește monogamia, dar o aplică într-o serie. Și are propriul său punct de vedere asupra căsătoriei:

„M-am căsătorit de trei ori. Am fost întotdeauna fericit. Soții mei au fost nemulțumiți pentru că atunci i-am sacrificat pe scenă! ” Astăzi Alla Borisovna se poate lăuda deja cu a cincea căsătorie, dar este cu siguranță fericită și promite că va fi alături de soțul ei până la ultima suflare.!

Vedeta și-a schimbat statutul de necăsătorit în pașaport în 1969. Nu este încă faimoasă și Mikolas Orbakas a găsit-o cu siguranță pe femeie în primul rând.

Foto: www.alabanza.ru

Se întâlnesc la audiție înainte de turneul de vară al școlii de circ. Este numită însoțitoare, dar este atât de strălucitoare încât toată lumea de sub cupolă se îndrăgostește de ea. Cu toate acestea, Alachka îl alege - un lituanian fragil la vârsta de 18 ani, cu maniere rafinate gentleman.

Tinerii au o nuntă fastuoasă cu 100 de invitați dragi. Li se oferă o cameră într-o casă comunală - pe aceleași scări cu părinții lui Pugachova. Nu au pretenții pentru mai mult - acum încep să câștige, iar fiica lor se naște. De zeci de ani, Christina Orbakayte a fost singurul copil al primatului, iar diva capricioasă o ia în considerare doar atunci când vine vorba de alegeri personale.

Căsătoria lor a durat patru ani și Mikolas a mai avut nevoie de alți doisprezece pentru a se recăsători, dar el și cea de-a doua soție sunt încă astăzi împreună și au un fiu împreună.

În același timp, cântăreața a realizat romane tumultuoase, dar de scurtă durată și s-a oprit abia după întâlnirea cu Alexander Stefanovich.

Cei doi au fost căsătoriți din 1977 până în 1980. Talentatul regizor, cunoscut în URSS nu mai puțin decât Pugacheva, a devenit un adevărat profesor pentru soția sa. Lucrarea ei se bazează pe cele cinci principii pe care le-a învățat-o: Cântecul trebuie să aibă caracterul unei confesiuni, fiecare spectacol este un spectacol teatral, este necesar să se abandoneze standardele occidentale de performanță, să se creeze o imagine a unei femei singure și nu să fi uitat.pentru o publicitate bună.
În 1978, însă, a cunoscut-o pe regizorul de concert Eugene Boldney. Relația lor este strict profesională de mult timp. A devenit din ce în ce mai important pentru cariera ei și la un moment dat a fost regizorul și producătorul acesteia. S-au căsătorit în 1985 și au rămas împreună până în 1993.

Un bărbat nou îl fură, deși încearcă să păstreze dragostea lor mult timp. La urma urmei, cei doi sunt încă primii prieteni, iar credincioasa Zhenya are acum o nouă familie și o fiică.
Al patrulea soț al lui Alla Pugachova este al doilea cadou din Bulgaria. Filip Kirkorov este destul de mai tânăr decât ea, presa îl acuză de mercantilism și cred că este alături de ea din cauza numelui ei și a dorinței de a pătrunde.

De fapt, o adoră și știe că se vor căsători în copilărie! În copilărie, s-a îmbolnăvit atât de mult încât părinții lui au cerut ajutor și sfaturi de la Vanga. Profetesa nu numai că îi liniștește, ci le spune că îl vede pe Philip foarte faimos și că se va căsători cu primul pe care îl vede imediat ce deschide ochii.

Așa se întâmplă! Micul Kirkorov depășește boala și imediat ce se trezește, îl vede pe Alla Pugachova participând la un alt festival!
Povestea frumoasă durează ani de zile. A devenit superstar și le-a spus cu drag tuturor că își iubește soția încă din copilărie. Sunt căsătoriți cu tatăl lui Ksenia Sobchak - Anatoly. Mireasa moare pentru a spune cum Kirkorov a fost înregistrat în coloana „Copii”, deoarece în „Starea civilă” nu era loc.

Pentru a-l mângâia după moartea mamei sale, cei doi s-au căsătorit la Ierusalim, iar cântărețul credincios a regretat profund decizia. Există sentimente sincere între ei, dar nu trebuie să fie împreună până la sfârșit.

Spre sfârșitul căsătoriei de 11 ani, sentimentele romantice dintre ei sunt epuizate și ea îi spune în continuare că, dacă va întâlni o nouă dragoste, nu îl va înșela și el va pleca. Nu are încredere în ea până la urmă, dar, fără să vrea, o prezintă bărbatului care o va lua de la el. În cele din urmă, el a rămas aproape de ea după divorț și chiar și-a numit fiica după ea.

La un festival în care judecă, soțul ei, încă legal, o prezintă unui tânăr care debutează. Diferența dintre ei este de 27 de ani, iar comportamentul său este mai mult decât provocator, potrivit ei!
Apoi se întâlnesc în vacanța unui prieten comun și ea, cu toată experiența ei de femeie de 52 de ani, se comportă ca o fată, zdruncinată de amintirea iubirii dintr-o viață anterioară. Cei doi își ascund dragostea de mass-media de zece ani. Pentru a nu o supăra pe fiica ei Kristina, Alla Pugachova îi înșeală pe reporteri de mult timp.

Maxim Galkin a devenit foarte faimos, iar relația lor a supraviețuit după încercările tipice ale iubirii. În cele din urmă, la începutul anului 2011 - în ziua Crăciunului ortodox, iertarea patriarhului Alla Pugachova s-a căsătorit cu iubitul ei. „Pentru ultima dată!”, Spune ea.

Maxim Galkin - ultimul soț al lui Alla Pugachova în fața oamenilor și înaintea lui Dumnezeu

Maxim Galkin este un om cu un inestimabil simț al umorului. „Se presupune că Dumnezeu are”, a adăugat el. Cu toate acestea, cântărețul face un gest rar pentru el. Ei găsesc o mamă surogat și, cu ajutorul unei terapii medicale speciale, eliberează ouă pentru a avea copii.
Gemenii Harry și Lisa s-au născut pe 18 septembrie 2013. Copiii se joacă adesea cu copiii lui Filip Kirkorov și nimeni nu suferă pentru trecut.

Curios este că și ultimul soț al lui Alla Pugachova are o „legătură bulgară” în biografia sa. Familia mamei sale a locuit în Sliven în perioada de după al doilea război mondial. Natasha și părinții ei au fost cazați în casa unui producător local și, în ciuda condițiilor înguste, familiile au devenit mai apropiate.

Galkin a postat pe Instagram un extras din ziarul Svobodna Bulgaria, iulie 1946, în care descria interpretarea mamei sale ca pianist. Maxim și Natasha au reușit să meargă la Sliven acum 20 de ani, unde l-a găsit pe fiul producătorului, care nu a uitat fata cu care s-a jucat în copilărie.