Revenind la ușa bulgară - Nikolay Mihailov a fost sincer și a dezvăluit marile probleme ale fotbalului intern, care sunt responsabile pentru performanța tragică a echipei noastre naționale. Leii au fost de asemenea învinși de Țara Galilor în această seară.

adevărul

Krusharski cu un atac asupra echipei naționale: Este mai bine să te duci acasă la iubiți și să te întinzi lângă ei

- Nu le este rușine!

"Spiritul se poate întoarce după o victorie, dar felul în care jucăm va fi dificil. Este greu să vorbim după astfel de meciuri. Adevărul este că suntem departe de adevăr. După cum am văzut în 96 de minute, nu avem nicio poziție . Cum să reușim Să facem un punct. Facem greșeli simple în apărare indiferent de minut. Au avut probleme în atac. Rezultatul ar fi putut fi complet diferit. Din fericire, nu a fost. Trebuie să ne schimbăm radical modul și stilul de Joaca.

Nu putem conta pe două aripi tinere și pe experiența a două sau trei. Vedeți ce jucători vin pentru celelalte echipe, ei fac diferența. Problema este că campionatul nostru este la un nivel scăzut. Asta e realitatea. Din ce în ce mai puțini dintre jucătorii noștri joacă în străinătate. Aceasta este realitatea în acest moment. Acum 10 ani erau mai mulți bulgari în străinătate, era chiar dificil să selectezi un grup de 22-3 jucători. Am văzut câte schimbări au fost făcute în doar zece zile și nu a existat nicio modificare. Nu are încredere în sine, despre ce încredere în sine scăzută vorbim. Văd chiar frică în ochii unor jucători.

Alexander Țvetkov cu o afirmație ciudată: am creat situații de gol destul de bune

„Alergăm, luptăm ...”

Există o mare diferență între Liga efbet și Europa. Nu putem decât să sperăm să ajungem din nou la un meci atât de decisiv precum cel cu Ungaria, dar acest lucru s-a întâmplat ca urmare a jocurilor noastre bune din Liga Națiunilor, iar acum nu mai putem face nimic ”, a conchis portarul lui Levski.