Altele din fotbal

Manchester United l-a eliminat pe Liverpool pentru cupă

O lovitură liberă strălucită a lui Bruno Fernandes în minutul 78 a adus Manchester United o victorie cu Liverpool cu ​​3-2 pentru cupă. Mohamed Salah a primit o pasă perfectă de la Firmino în minutul 19 și

de-a

„Spezia” l-a chinuit din nou pe „romi”, dar a căzut, un ajutor pentru Galabinov

„Spice” -ul lui Andrei Galabinov a fost din nou pe punctul de a dezamăgi „Roma”, dar a pierdut meciul din Serie A cu 3: 4 cu golul lui Lorenzo Pellegrini în timp adăugat. Roma a preluat conducerea cu golul lui Borja Mayoral în 17

Petev este al nouălea bulgar care conduce echipa națională a unei țări străine

Doar două - Lozan Kotsev și Ivan Kolev au condus două echipe Ivaylo Petev este doar al nouălea bulgar care conduce o echipă națională străină după ce a fost numit antrenor al Bosniei și Herțegovinei

În Turcia: Galatasaray îl așteaptă în orice moment pe Ali Sow, plătind 6-7 milioane de euro

Presa turcă a anunțat că Galatasaray îl așteaptă pe atacantul CSKA Ali Sow în orice moment. Valoarea transferului este cuprinsă între 6 și 7 milioane de euro. Sivas era, de asemenea, interesat de Sow