23/06/2016 13:50; 24 de ore

ludogorets

bet365 este noul sponsor al PFC Ludogorets. Cea mai mare companie de pariuri online din lume și campioana de cinci ori a Bulgariei au semnat un contract pe doi ani, care intră în vigoare la 1 iulie 2016. Logo-ul bet365 va fi pe tricourile Ludogorets pentru prima dată pentru meciurile din a doua rundă de calificare a Ligii Campionilor ligii la mijlocul lunii iulie.

„Suntem fericiți că în viitor vom fi parteneri cu o companie de renume mondial și dovedită legată direct de fotbal. Sunt convins că lucrarea noastră comună cu bet365 va fi fructuoasă ”, a comentat directorul executiv al„ Ludogorets ”Angel Petrichev.

Ludogorets va fi a doua echipă din Europa care va purta marca bet365 pe tricouri. bet365 este acum sponsor al echipei engleze din Premier League Stoke City.

Altele din fotbal

Berbatov a început să lucreze cu Etar

Dimitar Berbatov a început să lucreze cu atacatorii din exteriorul elitei „Etar”. S-a alăturat taberei echipei în satul Yagoda din Stara Zagora, unde locuitorii din Tarnovo se pregătesc pentru noul sezon.

Manchester United l-a eliminat pe Liverpool pentru cupă

O lovitură liberă strălucită a lui Bruno Fernandes în minutul 78 a adus Manchester United o victorie cu Liverpool cu ​​3-2 pentru cupă. Mohamed Salah a primit o pasă perfectă de la Firmino în minutul 19 și

„Spezia” l-a chinuit din nou pe „romi”, dar a căzut, un ajutor pentru Galabinov

„Spice” -ul lui Andrei Galabinov a fost din nou pe punctul de a dezamăgi „Roma”, dar a pierdut meciul din Serie A cu 3: 4 cu golul lui Lorenzo Pellegrini în timp adăugat. Roma a preluat conducerea cu golul lui Borja Mayoral în 17

Petev este al nouălea bulgar care conduce echipa națională a unei țări străine

Doar două - Lozan Kotsev și Ivan Kolev au condus două echipe Ivaylo Petev este doar al nouălea bulgar care conduce o echipă națională străină după ce a fost numit antrenor al Bosniei și Herțegovinei

În Turcia: Galatasaray îl așteaptă în orice moment pe Ali Sow, plătind 6-7 milioane de euro

Presa turcă a anunțat că Galatasaray îl așteaptă pe atacantul CSKA Ali Sow în orice moment. Valoarea transferului este cuprinsă între 6 și 7 milioane de euro. Sivas era, de asemenea, interesat de Sow