live

Echipa Ludogorets continuă inspecțiile pe solul austriac. La doar 24 de ore după triumful asupra Maccabi (Haifa), Eagles se vor întrece cu unul dintre marii mari din Europa de Est. Echipa lui Georgi Dermendzhiev va concura cu Dynamo (Kiev). Vă reamintim că acum câteva zile Ludogorets s-a confruntat cu celălalt mare Dynamo - de la Moscova și apoi controlul s-a încheiat cu o remiză 1: 1.

Numele Junior Moraes, care a făcut o carieră serioasă cu echipa CSKA (Sofia), este vizibil în echipa de la Kiev. Printre începători se numără naționalul ucrainean Serghei Sidorchuk. Ca să nu mai vorbim de fostul atacant de la Basel - Derlis Gonzalez, care s-a confruntat deja cu Ludogorets în Liga Campionilor.

Vladislav Stoyanov va fi la ușa echipei bulgare, iar careul în apărare va fi construit de Yordan Minev, Igor Plastun, Kozmin Motsi și Nathanael. Jonathan Cafu va fi activ în atac, care va fi susținut activ de Lukoki, Wanderson și Marcelinho.

URMAȚI CONTROLUL CU COMENTARII PE PROCES-VERBAL ÎN TOPSPORT!

LUDOGORETS - DYNAMO (KIEV) 1: 2

0: 1 Buyalsky (2 '), 1: 1 Kafu (3'), 1: 2 Besedin (72 ')

LUDOGORETS: Vladislav Stoyanov, Yordan Minev, Igor Plastun, Kozmin Motsi, Nathanael, Svetoslav Dyakov, Lucas Sasha, Marcelinho, Jody Lukoki, Wanderson, Jonathan Cafu

DINAMO (K): Alexander Shovkovsky, Pavlo Lukyanchuk, Nikola Morozyuk, Vitorina Antunesh, Evgen Selin, Sergey Sidorchuk, Vitaly Buyalsky, Derlis Gonzalez, Valery Fedorchuk, Artem Gromov, Junior Moraes

DEZVOLTAREA REUNIUNII PE PROCES-VERBAL!

90'- SFÂRȘITUL MECIULUI!

72 '- GOL PENTRU DYNAMO! Besedin a luat mingea, care nu a fost interceptată de coechipierul său, a depășit rezistența lui Yordan Minev și a trimis-o în colțul apropiat al lui Vladislav Stoyanov

50 '- Un joc destul de dur al echipei ucrainene. Ludogorets joacă cu un om mai puțin după ce arbitrii nu au permis înlocuirea motziului expulzat cu un alt jucător.

46'- JOCUL SE REIA!

45'- RESTA!

42'- Kozmin Motzi a fost eliminat pentru o lovitură liberă împotriva unui jucător din Dynamo!

26 '- Sidorchuk a fost uitat în poarta îndepărtată atunci când a luat un corner. Lovitura echipei naționale a Ucrainei nu a lovit în mod miraculos plasa lui Ludogorets.

18'- Marea stea a adversarului - Derlis Gonzalez a primit o accidentare neplăcută și a fost înlocuit cu forța.

9 '- Un șut al lui Marcelinho, care a fost prins de un gardian Dynamo

3 '- GOOOL PENTRU LUDOGORETI ! CAFEA! Atacantul a primit o pasă perfectă de la Marcelinho și nu a făcut o greșeală împotriva veteranului Shovkovsky

2 '- GOL PENTRU DYNAMO! Vitaly Buyalsky îl pedepsește pe campionul Bulgariei!

1'- ÎNCEPUTUL MECIULUI!