Am început să lucrăm prin rețea în ianuarie 2014. La început, vânzarea se făcea doar prin Facebook. Pe 3 martie 2014, domeniul https://anabol.bg a fost înregistrat

Primele grupuri au fost blocate de administrația Facebook. Acum, grupul nostru de Facebook: facebook.com/Anabolic-Steroids este pur consultativ. Deci, vă puteți alătura forumului nostru, unde veți fi informat cu privire la toate noutățile despre produse și veți obține o consultație gratuită despre utilizarea steroizilor (pregătirea ciclurilor), nutriție, tehnici etc.

Echipa noastră recomandă prudență atunci când cumpără steroizi din magazinele online din Bulgaria, deoarece majoritatea sunt escroci. Ne-am dovedit integritatea de-a lungul anilor cu o muncă cinstită și puteți verifica cu ușurință vizitând subiectul nostru în forumul „Recenzii de locuri de muncă www.anabol.bg” și puteți vizualiza fotografii cu comenzi de la clienții noștri.

În prezent, cooperăm cu mai mult de două mii de oameni, iar numărul clienților este în continuă creștere.


Lucrăm în Bulgaria și în țările care se află în „Uniunea Vamală”, cu excepția Turciei. Trimiterile poștale ajung la Uniunea Vamală fără probleme, dar țările din afara acesteia nu. Codul vamal al uniunii vamale a intrat în vigoare la 6 iulie 2010.

În magazinul nostru puteți cumpăra steroizi de origine garantată, în cazul în care transportul este pierdut și nu poate fi găsit, vom trimite o repetare a comenzii dvs. pe cheltuiala noastră.

Produsele sunt ambalate cu atenție, minimizând posibilitatea deteriorării produselor în timpul transportului. Dacă ceva nu merge bine, trimiteți o fotografie a expedierii, atunci vă vom trimite una nouă pe cheltuiala dvs.


Reputația magazinului nostru online este 100% în concordanță cu calitatea muncii noastre. În perioada de lucru cu magazinul nu am avut câteva neînțelegeri. Au existat probleme care ne-au impus să găsim o soluție adecvată, uneori au existat întârzieri în transporturi, au existat și cazuri de pierderi ale livrărilor de către curieri, dar nu ne vom supăra niciodată clienții și ne vom asuma întotdeauna responsabilitatea și vom trimite un nou transport pe cheltuiala noastră. Fiecare client este prietenul nostru și vă puteți aștepta la o atitudine bună și încredere de la noi.

Suntem interesați ca expedierea clientului nostru să fie îndeplinită și să obținem rezultatele scontate, așa că oferim nu numai vânzarea rapidă și fiabilă de steroizi, ci și sfaturi bine organizate cu privire la utilizarea steroizilor anabolizanți, suplimente, instruire și altele. Anabol.bg - este un magazin de calitate și de încredere. Ne prețuim reputația, așa că obiectivul nostru principal este cooperarea pe termen lung, iar principala noastră prioritate este - confortul dvs. și o atitudine pozitivă de a lucra cu noi.

Vizitați forumul nostru

Puneți întrebări pe Facebook

Lăsați o recenzie a capturilor de ecran

Fotografii și informații din comenzi și feedback de la clienții noștri.

Ne-am dovedit integritatea de-a lungul anilor cu o muncă cinstită și veți putea verifica cu ușurință acest lucru. Aici puteți vedea cele mai recente comenzi cu o fotografie a clienților noștri:

evilpro, marți 30 iunie 2015

Totul a fost ok cu mine, livrarea vine rapid, au pregătiri bune!

armagata, 14 iunie 2015

Petar Petrov, miercuri 01 iulie 2015

Oleg Ivanov, 28 aprilie 2015

Amintiți-vă - totul este cu informații confidențiale, 100% protejate. Magazinul nostru online de steroizi are o conexiune SSL cu protecție fiabilă pentru serverul nostru, care garantează 100% anonimat și securitate atunci când lucrați cu noi. Sistemul nostru de securitate este actualizat constant și garantăm anonimatul. Siguranța clienților noștri este o prioritate majoră a companiei noastre.

magazinului

SSL - un protocol criptografic care oferă și include o conexiune sigură. Folosește criptografie asimetrică pentru autentificarea schimbului de coduri și chei și criptare simetrică pentru confidențialitate, coduri pentru autentificarea mesajelor. Site-ul nostru se bazează pe protocolul de securitate TSL 1.2, care mărturisește fiabilitatea acestuia. Verificați starea protocolului nostru pentru a vă asigura că puteți vizita site-ul lor oficial: ssls.com

În magazinul nostru oferim următoarele reduceri în funcție de comandă:

de la BGN 80 - un cadou!
de la BGN 150 - reducere de 3%
de la 300 BGN - 5% reducere
de la 500 BGN - reducere de 7% + livrare gratuită
de la 1000 BGN - 10% reducere + livrare gratuită
din 2000 BGN - 20% reducere + livrare gratuită

În magazinul nostru există reduceri cumulative pentru clienții obișnuiți:


de la 300 BGN - 5% reducere
de la 500 BGN - reducere de 7% + livrare gratuită
de la 1000 BGN - 10% reducere + livrare gratuită
din 2000 BGN - 20% reducere + livrare gratuită

Cupon de reducere valabil pentru toți clienții (adăugat la comandă) sau trimis individual clienților noștri obișnuiți. Puteți utiliza codul promoțional înregistrându-vă în magazin și bifând „abonați-vă la știri”. Codul promoțional nu este valid și poate fi utilizat în mod repetat de către orice utilizator înregistrat.Informăm clienții noștri că vânzarea de steroizi este interzisă în multe țări. În același timp, am luat în considerare toate nuanțele situației și am folosit cele mai bune metode de livrare. Așa cum ne sfătuiește echipa noastră atunci când comandăm în străinătate să folosim sistemul de plată Bitcoin, care este complet anonim. Și cel mai important, toate informațiile care ne sunt transmise se află sub protecție fiabilă (conexiune SSL - protecție server și multe alte protecții software).

În magazinul nostru puteți cumpăra steroizi cu garanție de livrare, în cazul în care complotul se pierde și aplicația pentru căutarea acestuia nu dă rezultate - vă vom retrimite comanda pe cheltuiala noastră. Parcele sunt ambalate foarte atent, minimizând posibilitatea deteriorării produselor în timpul transportului. Dacă se sparge ceva, trimiteți-ne un videoclip la deschiderea coletului, atunci vă vom trimite un înlocuitor pentru produsele defecte pe cheltuiala noastră.

Reputația magazinului nostru online este 100% în conformitate cu calitatea muncii noastre. De-a lungul existenței magazinului, nu avem o singură linie pe care să nu o îndeplinim. Au fost sarcini care au necesitat o soluție corectă de la noi, uneori au existat întârzieri în livrarea livrărilor, uneori chiar pierderi, dar nu ne-am supărat clienții și am trimis întotdeauna o comandă pe cheltuiala noastră. Fiecare client este prietenul nostru și încrederea dintre noi este cea mai importantă.

Ne interesează doar ca clientul să fie mulțumit de munca noastră și să obțină rezultatul scontat. Așadar, nu numai că oferim vânzări rapide și fiabile de steroizi anabolizanți, ci organizăm și un nivel adecvat de asistență în domeniul utilizării steroizilor, nutriției sportive, antrenamentelor și altor cunoștințe necesare. De fapt, în acest caz, clientul va fi mulțumit și va spune prietenilor și cunoscuților despre magazinul nostru, care va avea, de asemenea, posibilitatea de a deveni clienții noștri.

Anabol.bg este un magazin de calitate și de încredere. Reputația noastră ne este dragă, astfel încât obiectivul principal pentru noi este cooperarea pe termen lung. Prioritatea principală este confortul și atitudinea dvs. pozitivă de a lucra cu noi.

În catalogul nostru puteți găsi toți cei mai populari steroizi din țările Uniunii Europene și toate tipurile de hormoni și prohormoni (peptide). Avem unele dintre cele mai mari soiuri de steroizi anabolizanți (aproximativ 400)! Nu oferim produse contrafăcute deoarece lucrăm doar cu furnizori obișnuiți din străinătate. Și, la rândul lor, lucrează direct cu producătorii de steroizi și medicamente. În lista noastră de prețuri puteți găsi următorii producători: British Dradogon Esto Pharma Generics Pharma Prarmtec Aburaihan Co. Alpha Pharma Lipthai Vermodje Moldova Nas Pharma Bayer Malay Tiger și multe altele.

Cu fabrica Laboratoare Pharmacom (Rusia) lucrăm direct. Hormonii și peptidele sunt livrate din China direct la laboratorul Biotechnology Co., care îndeplinesc condițiile de depozitare și transport.

Acum putem vedea tendința pe piața steroizilor din Uniunea Europeană pentru medicamentele neregulate și contrafăcute. Această tendință este observată la nivel mondial. Experții spun că calitatea medicamentelor cu steroizi este unul dintre principalii factori necesari pentru creșterea rapidă a masei musculare și a forței. Dar merită să ne amintim că steroizii - acestea nu sunt pastile magice, ci mai ales medicamente care accelerează procesele anabolice.

Pentru a beneficia la maximum de steroizi, trebuie să mănânci corect, să faci mișcare corect și să te odihnești suficient pentru a evita stresul. O monitorizare a calității medicamentelor - aceasta este sarcina noastră, pe care o vom îndeplini întotdeauna!