Cel mai popular site de fitness și sporturi de forță din țara noastră pentru 2017 - BodyConstructor, caut Manager de conținut, publicitate și optimizarea unui magazin online . Munca este la distanță. Compania oferă un laptop de afaceri și un telefon mobil de afaceri.

vino

Cu această poziție aveți șansa de a deveni parte a echipei cu cea mai rapidă creștere în domeniul fitnessului, alimentației sănătoase și producțiilor video. Fiecare membru al echipei noastre este aici pentru a contribui și a ajuta la creșterea rapidă a întregului concept pe care se bazează activitățile portalului. BodyConstructor.

Cine suntem noi?

- BodyConstructor este cea mai rapidă rețea online de fitness, sporturi de forță și stil de viață sănătos din Bulgaria, cu peste 87.000 de adepți pe Facebook, peste 200.000 de vizitatori pe lună și multe proiecte implementate cu succes în spatele ei.

- BodyConstructor este un producător și ideolog al singurului spectacol profesional de fitness din țara noastră - „Super Series of BodyConstrctor”, producător al primei realități de fitness online „Super Change” și se află în spatele inițierii și implementării cu succes a unui număr de alte proiecte și platforme online

- BodyConstructor este cea mai de succes platformă de fitness online din domeniul consilierii personale cu peste 15.000 de clienți până în prezent

- BodyConstructor este principala mass-media care se ocupă cu acoperirea profesională a tuturor evenimentelor importante din domeniul culturismului, sporturilor de putere și artelor marțiale mixte (MMA) din țara noastră

Principalele responsabilități pentru funcție:

  • Răspuns la apeluri telefonice, întrebări online și procesarea comenzilor clienților
  • Actualizarea bazei de produse a magazinului online cu produse noi și editarea celor vechi
  • Crearea, traducerea, editarea și publicarea articolelor

  • Editarea și întreținerea conținutului web
  • Publică conținut video
  • Suport pentru canale sociale foarte dezvoltate - Facebook, YouTube, Instagram
  • Implementarea campaniilor de marketing în cadrul unui plan și buget de marketing aprobat (campanii publicitare pe Facebook, Google, marketing prin e-mail și SMS)
  • Analizați și raportați rezultatele campaniei lunar și la cerere
  • Lucrați în colaborare cu un designer grafic

Cerințe obligatorii pentru candidați:

  • Abilități excelente de comunicare cu clienții online și prin telefon
  • Limba bulgară excelentă - ortografie, punctuație și gramatică
  • Alfabetizare excelentă în materie de calculatoare
  • Experiență în marketing digital, gestionarea campaniilor și crearea de conținut
  • Capacitatea de a lucra cu Facebook Ads Manager, Google AdWords, Mailchimp, Google Analytics
  • Lucru la nivel înalt cu MS Word, MS Excel
  • Abilitatea de a echilibra și prioritiza o varietate de sarcini
  • Limba de lucru engleză
  • Studii secundare finalizate
  • Dorința și oportunitatea de a lucra la distanță

Avantajele candidaților:

  • Experiență într-o poziție similară
  • Educație în jurnalism sau marketing
  • Interes pentru sport
  • Proactivitate și generare de idei pentru îmbunătățirea muncii și dezvoltarea afacerii

Vom contacta doar candidații aprobați. Interviurile vor fi realizate online cu un link video.

De ce să alegeți BodyConstructor?

  • Suntem o echipă tânără și ambițioasă care caută o dezvoltare constantă în toate domeniile de-a lungul celor mai diverse și inovatoare căi.
  • Ne place să ne distrăm și să atingem împreună obiectivele stabilite
  • Lucrăm doar într-o atmosferă prietenoasă
  • Vom oferi instruire continuă și cooperare în timpul activității dvs. pentru dezvoltarea dvs.
  • Ușile noastre sunt întotdeauna deschise pentru întrebări, sugestii, critici și sfaturi de orice natură profesională
  • Plata va fi competitivă, motivantă și progresează constant în timp
  • BodyConstructor își apreciază foarte mult colegii și răspunde întotdeauna la afirmațiile și sugestiile lor pentru îmbunătățirea muncii în echipă!