• începând
 • Despre noi
  • Misiune
  • Cartă
  • Consiliu de Administrație
  • Reprezentanți regionali
  • Parteneri
 • Calitatea de membru BAPG
 • Pentru membri
  • Schimb de experiență
  • WordChefs
  • Politica de Confidențialitate
  • Glosar Cele mai utilizate concepte și termeni în industria culinară și culinară
  • Celebritati
  • Rețete Rețete originale, master de la membrii noștri și celebrități mondiale

 • Evenimente
  • Evenimente și competiții anterioare
  • Competiții Toate competițiile și concursurile la care participăm
  • Galerii Aici am colectat majoritatea fotografiilor și videoclipurilor din spectacolele noastre
 • Contacte
 • începând
 • Despre noi
  • Misiune
  • Cartă
  • Consiliu de Administrație
  • Reprezentanți regionali
  • Parteneri
 • Calitatea de membru BAPG
 • Pentru membri
  • Schimb de experiență
  • WordChefs
  • Politica de Confidențialitate
  • Glosar Cele mai utilizate concepte și termeni în industria culinară și culinară
  • Celebritati
  • Rețete Rețete originale, master de la membrii noștri și celebrități mondiale
 • Evenimente
  • Evenimente și competiții anterioare
  • Competiții Toate competițiile și concursurile la care participăm
  • Galerii Aici am colectat majoritatea fotografiilor și videoclipurilor din spectacolele noastre
 • Contacte

Formată în februarie 2005, scopul Asociației Bulgară a Bucătarilor Profesioniști (BAPG) este de a ridica relațiile societate-bucătar la un nou nivel, îmbunătățind prestigiul și statutul bucătarilor practicanți și oferind asistență valoroasă în relațiile cu partenerii, organizațiile, clienți.și colegii din Bulgaria și din străinătate.

profesioniști

Știri

Lecție deschisă la Liceul Profesional de Turism „Alexander Paskalev” Haskovo

Pe 15 octombrie, Chefs Club Troyan și SousVide.bg împreună cu bucătarul-șef Simeon Nikolov de la Haskovo au organizat cursuri de instruire pentru studenții specializați în „Catering” la Școala profesională de turism Haskovo „Alexander Paskalev”. Viitorii bucătari au avut o lecție deschisă despre „tipul Su și bune practici în gătitul modern”. Înainte și înapoi

Clubul Chef’s Smolyan cu un nou eveniment caritabil

Clubul bucătarilor profesioniști din Smolyan a pregătit un prânz cald pentru 181 de persoane, tratate pentru tratament în MHAT „Dr. Bpatan Shykapov”. Xpanata be prieta ot pecconala na kyxnyata na zdpavnoto zavedenie. Opțiunile sunt în două minute - pui prăjit cu salată și pui prăjit cu cartofi fierți. Prânzul cald va fi servit pe ...

UFS Academy - Gătirea legumelor

Învățați tehnicile de gătit pe bază de plante și vegane cu pregătirea GRATUITĂ a bucătarului cu bucătarul vegan Michelle Theron - învățați cum să faceți un parfait vegan cu nucă de cocos și cătină și gnocchi cu dovleac și alune. Înregistrați-vă gratuit pentru a vedea rețetele video ⇒

Șefule, ai aflat de Academia UFS?

- Acces la cursuri gratuite de bucătari - Cele mai bune rețete și sfaturi de la bucătari din întreaga lume - Cele mai recente tendințe culinare - Înregistrați-vă gratuit aici ⇒

Clubul bucătarului Smolyan gătește în scopuri caritabile pentru aproximativ 200 de persoane defavorizate social din mai multe sate

Chef’s Club Moloun organizează o altă inițiativă caritabilă. Bucătarii profesioniști din regiune vor pregăti mâncare pentru aproximativ 200 de persoane. Kypbanul va fi prezentat xopa de întregul sat Momchilovtsi, Cokalovtsi și Mogilitsa, iar primarii satelor respective le vor distribui printre persoanele în vârstă nevoiașe și persoanele defavorizate social. ΠProfesiștii de la Chef’ѕ club Ѕmоlуаn datorită lui ĸметовете pe ...