LUKSMANN muncă
LUKSMANN caută candidați pentru un loc de muncă într-o companie germană de transport pentru postul:

Driver CE - Blind/BDF - Dresda

La locul de muncă: Saxonia

Responsabilitati principale:

  • controlul Mercedes Actros + BDF sau Blind
  • distanțe mari în Germania + țări străine
  • Germană la nivel de începători

Oferim lucrări în condiții transparente:

  • munca permanenta de luni pana vineri, + la fiecare 3 sambate lucratoare, weekend - weekend
  • Contract de muncă german pe perioadă nedeterminată, încheiat direct cu angajatorul
  • masina permanenta
  • Venit german 1850 euro brut + dietă 24 € net

Pentru fiecare șofer garantăm:

  • lucrați într-o companie stabilă din punct de vedere financiar - precizie în salariu,
  • dreptul la asigurări de sănătate în întreaga Uniune Europeană,
  • contribuții de pensie plătite - achiziționarea de plăți de pensii germane,
  • drepturi de asistență socială, inclusiv Kindergeld,
  • concediu plătit
  • asistență din partea unui consultant bulgar pe întreaga perioadă de angajare

Cerem:

  • permis de conducere C E, cod 95, card șofer,
  • bazele ADR
  • nivelul inițial în limba germană
  • experiență ca șofer CE
  • referință pentru lipsa cazierului judiciar

Vă așteptăm CV-ul cu fotografia curentă la următoarea adresă: [email protected]

Oferim informații detaliate la tel. 0035924916226

Vă rugăm să atașați clauza: „Sunt de acord cu prelucrarea datelor mele personale pentru nevoile procedurilor de recrutare actuale și viitoare, în conformitate cu prevederile Legii privind protecția datelor cu caracter personal din 29 august 1997 (promulgată, numărul 101). Din 1992, punctul 926, modificat) "