șoferi

LUKSMANN caută candidați pentru un loc de muncă într-o companie germană de transport pentru postul:

Conducător auto C+E - Remorcă cu macara - 3050 €

Regiunea de angajare: în zona Heidelberg

Responsabilitati principale:

  • Set de rulare - remorcă + macara pentru transportul materialelor de construcție
  • Transport de mărfuri pe rute lungi în Germania
  • Comunicare cu dispecerul în limba germană

Oferim următoarele condiții:

  • munca permanenta, de luni pana vineri
  • lucrați într-o companie de transport serioasă și de încredere,
  • un contract de muncă pe durată determinată german încheiat direct cu angajatorul
  • acces la baza socială a companiei - sufragerie unde vă puteți relaxa, TV, acces la sufragerie și baie
  • Venit german de 2550 euro - 2750 euro + dietă de 24 sau 48 € net,
  • suprataxe de combustibil și bonusuri.

Vă garantăm:

  • lucrați într-o companie stabilă din punct de vedere financiar - actualitatea remunerației,
  • dreptul la asigurări de sănătate în întreaga Uniune Europeană,
  • contribuții de asigurări sociale plătite - achiziționarea de pensii germane,
  • drepturi de asistență socială, inclusiv Kindergeld,
  • asistența unui consultant de limbă bulgară pe întreaga perioadă de angajare

Cerem:

  • Permis de conducere C + E cu cod 95, card șofer,
  • cunoașterea comunicativă a limbii germane,
  • experiență ca ghid CE cu remorci, de preferință experiență de lucru pe șantiere

Vă așteptăm CV-ul cu fotografia curentă la următoarea adresă: [email protected]
Oferim informații detaliate la tel. 0035924916226

Vă rugăm să atașați clauza: „Sunt de acord cu prelucrarea datelor mele personale pentru nevoile procedurilor de recrutare actuale și viitoare, în conformitate cu prevederile Legii privind protecția datelor cu caracter personal din 29 august 1997 (promulgată, numărul 101). Din 1992, punctul 926, modificat) "