DORIT: AGROENGINIER

locuri

Kubota Agro caută un inginer agricol specialist pentru baza sa din Stara Zagora. Comerțul de bază și servicii de mașini agricole și o gamă largă de accesorii. Pentru contacte: telefon 0892/24-15-03

DORIT: CONSULTANT - ZOOENGINEER

În legătură cu completarea echipei clientului său din Bulgaria - o companie de producție cu participare străină, care operează în domeniul comerțului cu produse pentru animale de fermă, Manpower Bulgaria caută un specialist pentru postul:

Consultant - Zooengineer pentru regiunea Targovishte

Principalele atribuții și responsabilități:

- Efectuarea de vizite regulate la fermele de animale din regiune și efectuarea de consultări cu privire la alimentația adecvată a animalelor;

- Participarea activă și susținerea activității echipei de vânzări - promovarea produselor companiei - instruiri și demonstrații ale produselor;

- Colectarea și analiza informațiilor de piață;

Cerințe pentru candidați:

- Educație - specialitate zoologic, zootehnician sau veterinar.

- Cunoștințe și experiență în domeniul nutriției adecvate a animalelor de fermă;

- Abilități excelente de comunicare și lucru în echipă;

- Abilități comerciale - un mare avantaj;

- Bune cunoștințe de calculator - MS Office;

- Permis de conducere, categoria B;

Compania oferă o remunerație foarte bună și oportunități de dezvoltare profesională.

Dacă sunteți interesat de această ofertă și îndepliniți criteriile specificate, vă rugăm să ne trimiteți CV-ul, cu detalii de contact actualizate. Confidențialitatea completă este garantată.

Vă așteptăm! Scrieți la: [email protected]

DORIT: UN REPREZENTANT MEDICAL VETERINAR PENTRU REGIUNEA SOFIA ȘI UNUL PENTRU BULGARIA DE NORD-EST:

Companie lider în domeniul comerțului cu medicamente veterinare și aditivi furajeri caută un reprezentant veterinar pentru piața sa din regiunea nord-estului Bulgariei

Descrierea postului:

1. Construiește și menține relații cu clienții din zona pentru care este responsabil în conformitate cu un plan pre-pregătit;

2. Prezintă activ produsele companiei, consiliază clienții cu privire la aplicația, utilizarea și beneficiile acestora, prezintă promoțiile actuale;

3. Acceptă comenzile. Realizează vânzări directe;

4. Extinde piața companiei prin atragerea de noi clienți;

5. Pregătește rapoarte cu privire la rezultatele activității sale, oferă recomandări legate de activitățile promoționale și de marketing ale companiei;

- Abilități excelente de comunicare și prezentare

- Experiență profesională - experiența într-o astfel de poziție este un avantaj

- Competență în limba engleză - abilități de comunicare foarte bune

- Șofer activ cu permis de conducere valabil

Ceea ce oferim:

- Condiții de muncă foarte bune

- Lucrați într-o echipă tânără și dinamică

- Salariu foarte bun - Sistem de recompensă și bonus

- Mașină de birou, telefon

Dacă credeți că oferta este potrivită pentru dvs., vă rugăm să ne trimiteți CV-ul profesional. Vom contacta doar candidații aprobați.

Vet-Trade Ltd. furnizează pe piața bulgară produse farmaceutice veterinare inovatoare, aditivi furajeri și preamestecuri de la unii dintre cei mai buni producători din lume.

Suntem importatorul și distribuitorul oficial al companiilor farmaceutice din Bulgaria: