ocuparea

  • Documente EURES
  • Ce este EURES
  • Relații utile
  • Broșuri
  • întrebări frecvente
  • Membri și parteneri

Angajatori

Căutatori de slujbe

Căutare

Top Skills Recruitment este o agenție de recrutare creată de profesioniști cu mulți ani de experiență în domeniul serviciilor externalizate. Misiunea noastră este să-i ajutăm pe candidații noștri cu sfaturi privind dezvoltarea lor profesională și să ne deplasăm cu ei pe calea către cea mai bună oportunitate de carieră.

Pentru o mare companie internațională, căutăm coordonatori cu un nivel ridicat de limba germană, care să poată comunica în scris cu clienții companiei.

Sunteți în locul potrivit dacă:
• Vorbește fluent limba germană și engleza la un nivel înalt
• Aveți cunoștințe informatice bune
• Să puteți comunica cu ușurință cu diferite persoane

Principalele tale responsabilități vor fi:
• Menținerea comunicării zilnice cu clienții din întreaga lume prin chat și e-mail
• Furnizarea de informații și asistență în soluționarea diferitelor cazuri

• Menținerea unor relații durabile cu clienții

Oferta noastra:
• Remunerație competitivă
• Instruire profesională și de afaceri
• Pachet social - bonuri alimentare, asigurări medicale suplimentare, carduri de transport public
• Carduri sportive și reduceri la punctele de vânzare cu amănuntul
• Constructia unei echipe
• 24 de zile de concediu anual plătit
• al 13-lea salariu
• Program de lucru flexibil
• Birou modern și mediu de lucru confortabil

Vă așteptăm CV-ul în limba engleză!
Toate aplicațiile vor fi tratate cu confidențialitatea necesară.
Vom contacta doar candidații aprobați.

Cuvinte cheie: germană/germană/Deutsch/Asistență clienți/Asistență prin chat/Asistență prin e-mail

Cu această aplicație sunteți de acord cu prelucrarea datelor dvs. cu caracter personal pentru a oferi muncă temporară, temporară sau permanentă și a oferi oportunități de angajare pentru proiecte viitoare, care urmează să fie efectuate de „Top Skills Recruitment” în deplină conformitate cu ORZD și cu toate celelalte date aplicabile legile de protecție.

Licență pentru selecția personalului pentru Bulgaria: № 2399/15.11.2017
Licență pentru administrarea și protecția datelor cu caracter personal: № 432025/23.10.2017