Fresh Market este un lanț de retail care s-a dezvoltat și a crescut cu succes în ultimii zece ani. Bineînțeles, acest lucru se datorează angajaților noștri loiali și responsabili, pe care îi apreciem foarte mult. Deoarece echipa noastră este în continuă creștere, avem nevoie de oameni motivați, dinamici și responsabili care să ne ajute să oferim cel mai bun serviciu și să avem clienți cu adevărat mulțumiți.
Vă putem oferi un salariu competitiv, un mediu de lucru plăcut, un program de lucru flexibil, instruire adaptată personalității dumneavoastră. și oportunități de dezvoltare a carierei.

magazine

Iată pozițiile pentru care aveți ocazia să candidați la noi:
- casier
- servirea standului culinar
- de încărcare într-o sală de tranzacționare
- operator - primind bunuri
- manager de magazin

CERINȚE:
- Comunicativitate și radiații pozitive;
- Dorința de formare și dezvoltare;

- Viteza, responsabilitatea, disciplina;
- Studii secundare finalizate;
- Calm service clienți;
- Responsabilitatea pentru sarcinile stabilite
- Nivel ridicat de auto-disciplină și organizare
- Atitudine pozitivă față de clienți

RESPONSABILITĂȚI:
- Abilitatea de a lucra în echipă;
- Servicii pentru clienți competente și politicoase;
- Aranjarea mărfurilor și amenajarea vitrinelor;
- Menținerea mediului de lucru în conformitate cu standardele și cerințele companiei (inclusiv o igienă foarte bună la locul de muncă);
- Respectarea regulilor interne ale companiei și a programului de lucru pregătit de manager;

NOI OFERIM:
- Contract de muncă permanent;
- Condiții de muncă foarte bune;
- Lucrul cu o echipă motivată;
- Mediu de lucru plăcut;
- Haine de munca;
- Salariu competitiv;
- Instruire individuală pentru fiecare angajat nou numit, în funcție de nivelul său individual.

Dacă sunteți interesat de oferta noastră și credeți că îndepliniți cerințele, vom fi bucuroși să ne trimiteți CV-ul sau să ne contactați.