Nutriționiștii și nutriționiștii evaluează, planifică și implementează programe pentru a spori impactul alimentelor și nutriției asupra sănătății umane.

portal

Clasă: Specialiști

Cod NCAP: 2265

Nutriționiștii și nutriționiștii au următoarele responsabilități principale:

  • sfătuiește indivizii, familiile și comunitățile despre cum să mănânce, să planifice diete și să pregătească mâncarea pentru a maximiza beneficiile și a reduce riscurile potențiale pentru sănătate;
  • planificați dietele și meniurile, controlați pregătirea, servirea, cantitatea și calitatea acceptate a alimentelor pentru a susține dietele în locurile de alimentație publică;
  • colectează și evaluează informații despre starea de sănătate și nutrițională a oamenilor, grupurilor și comunităților, pe baza valorilor nutriționale din alimentele servite sau consumate;
  • planificați și desfășurați evaluări nutriționale, programe și instruiri pentru a crește nivelul culturii alimentare între oameni și societăți;
  • consultați-vă cu alți profesioniști din domeniul medical și al sănătății și cu furnizorii de servicii medicale pentru a controla dietele și nevoile nutriționale ale pacienților;
  • dezvoltă și evaluează alimentele și produsele dietetice pentru a respecta cerințele nutriționale;
  • să efectueze cercetări în domeniul alimentar și să anunțe rezultatele conferințelor și seminariilor științifice.

Postări pentru acest grup profesional:

  • Nutritionist
  • Instructor, nutriție dietetică
  • Consultant, nutriție dietetică
  • Consultant, alimentație sănătoasă