scădere

Încerci ceva să slăbești, dar rezultatele sunt temporare și te recâștigi rapid? Încredere Psiholog Galina Vasileva și găsiți o modalitate eficientă și sănătoasă de a face față kilogramelor în plus!

Program de două luni de slăbire cu psihoterapie, gimnastică și sfaturi pentru o nutriție echilibrată și adecvată - pentru BGN 140, în loc de BGN 280!

Mai multe despre program:

Psihoterapie este format din 8 module:
• Conștientizarea responsabilității personale pentru propria figură;
• Provocarea unei dorințe reale de normalizare a greutății;
• Crearea motivației pentru a pierde în greutate și a îmbunătăți aspectul;
• Planificarea unei perioade pentru scăderea în greutate și claritatea cu privire la câte kg vrem să slăbim;
• Construirea unui nou model de comportament și nutriție;
• Soluție și pas către schimbare;
• Consolidarea voinței de a reuși;
• Sfaturi pentru o alimentație și un exercițiu adecvat, echilibrat.

Gimnastică este ținut în aer liber în grădină, lângă birou și include exerciții pentru a pierde în greutate și a crește tonusul. Este necesară îmbrăcămintea sport.

Mai multe despre activități:
Când o persoană dorește să arate bine, este gata să facă un efort pentru a o atinge. De multe ori facem acest lucru sporadic, deci avem succes parțial sau chiar deloc. Există mai multe condiții pentru a obține un rezultat în dorința de a reduce excesul de greutate.

Primul este să ne dăm seama dacă avem într-adevăr suficientă responsabilitate pentru a menține o siluetă bună și ne străduim să avem un corp frumos și sănătos. Prea des, când mâncăm, devenim dependenți de mâncarea excesivă. Acest lucru se întâmplă în timp ce încercăm să înlocuim lipsa unor plăceri cu plăcerea mâncării. Acesta este unul dintre motivele pentru care mâncați în exces. Un alt motiv poate fi anxietatea cu privire la ceva care se întâmplă, din cauza eșecurilor, emoțiilor negative, din cauza cărora nu se observă cantitatea și uneori calitatea alimentelor pe care le consumăm.

A doua condiție pentru a avea un rezultat în pierderea în greutate este să vrei cu adevărat să o realizezi și să te gândești în aceste direcții. Trebuie să fim convinși că o putem face și să ne adaptăm viața la acest obiectiv în orice moment. Gândurile ne îndreaptă către dorințele și acțiunile de schimbare pentru a ne schimba aspectul. Este nevoie de perseverență și voință pentru a atinge obiectivul pe care ni l-am propus. Uneori trebuie să ne schimbăm stilul de viață, condițiile de viață, punctele de vedere, pentru a face o schimbare radicală în noi înșine și în tot ceea ce ne privește în viața noastră.

A treia condiție este că avem un motiv bun pentru a ne dori să ne îmbunătățim aspectul și să slăbim. Deci, putem răspunde la întrebarea de ce vreau să slăbesc. Uneori acest lucru se datorează nu numai vanității, ci și altor motive. Cea mai importantă, desigur, este să ne îmbunătățim sănătatea și stilul de viață. Poate fi dureros și dificil, dar trebuie să fim convinși că seriozitatea rațiunilor noastre determină gradul de dorință și efort pe care suntem dispuși să-l facem pentru a ne mulțumi mai mult și a ne simți mai bine.

A patra condiție este că am stabilit un termen limită pentru a ne atinge obiectivul de a arăta bine și de a fi mai slabi și mai sănătoși fizic și mental. Termenul depinde de caracteristicile fiecăruia dintre noi, dar luăm în considerare vârsta, metabolismul, datele fizice și, desigur, câte kilograme trebuie să slăbim. Nu aveți nevoie de slăbire rapidă și rapidă, efectul este clar pentru toată lumea și foarte curând după aceea. Trebuie să ținem cont și să fim pregătiți pentru o perioadă în care nu vom vedea efectul eforturilor noastre, care este diferit pentru toată lumea. În această perioadă ne obișnuim cu gândurile și acțiunile noastre, ne adaptăm schimbării - atât fizic, cât și mental. Uneori această perioadă durează 3-4 luni, dar apoi începem să observăm începutul succesului și acesta este un stimulent sigur pentru a continua.

A cincea condiție pentru pierderea în greutate cu succes este de a crea o dietă și un comportament adecvat. Mai întâi trebuie să avem o idee despre asta în cap, astfel încât să o putem aplica mai târziu în viața noastră. Nu este vorba doar de o dietă pe care suntem gata să o urmăm pentru tot restul vieții noastre. Chiar și în multe cazuri, pierderea în greutate se realizează fără a urma o anumită dietă. Este mai important să găsim regimul și modul de viață potrivit pentru fiecare dintre noi, care este legat de obiceiurile noastre, viața, interesele, timpul de somn, oamenii, munca și tot ceea ce este în viața noastră.

A șasea condiție pentru a face față este să fim gata să facem acest pas către schimbarea vieții noastre. Conștientizarea dificultăților care vor apărea uneori fluctuează, dar dacă avem mai multă dorință și voință, putem face față acesteia. Nu trebuie să permitem teama de eșec sau insecuritate. Această schimbare necesită credință și o idee clară a rezultatului final. Acesta este stimulentul nostru de a avea voință și de a continua să mergem spre succes. Toate eforturile sunt răsplătite în cele din urmă.

A șaptea condiție este că ne-am întărit foarte puternic voința de a reuși. Când facem în această direcție, învățăm să ne îndreptăm spre alte succese. Este foarte util să gândim într-un mod simplu, de exemplu: De ce ar trebui să-mi fac griji când nu pot să-mi fac griji? Pot fi mai sănătos și mai slab în loc să fiu grasă și mereu flămândă. Nu pot continua să-mi distrug sănătatea și viața trăind într-un mod greșit - în mod evident greșesc undeva dacă nu-mi place de mine.

A opta condiție pentru a face față este să împărtășim experiența noastră cu alte persoane ca noi și să profităm de ceea ce este pozitiv în experiența lor. Toată lumea poate avea o experiență diferită în nutriție, sport, dietă și împreună putem încerca ceea ce ne este aplicabil și ne poate fi de folos. Nu este vorba doar de diete și exerciții de slăbit. Toate artele pot fi implicate în creșterea mișcării și îmbunătățirea stilului nostru de viață. Suntem diferiți și toată lumea are o abordare și o metodă diferită pentru a slăbi.

Cel mai important lucru este să fii convins de beneficiile pierderii în greutate și să fii pregătit să mergi la nevoie, împreună, la acest obiectiv. Foarte curând vom observa că avem mai multă încredere în sine, chiar și dorința de a ajuta alți oameni. Când avem empatia celorlalți ca noi, atingem obiectivul comun mai repede și cu mai mult succes. Când ne bucurăm de succes împreună, bucuria este mai dulce și mai mare.

Condițiile ofertei:

  • Valabilitatea voucherului: în perioada 30 august - 30 septembrie 2016.
  • La programare: 088 40 * **** (ascuns) .
  • Prima vizită trebuie făcută în limita valabilității voucherului, iar restul cu programare la psiholog.
  • Un voucher este pentru o persoană.
  • Durata programului - 2 luni de cursuri, o dată pe săptămână:
    - de la 10:00 - 11:00 - psihoterapie;
    - de la 11:00 la 12:00 - gimnastica pentru slabire.
  • Psihoterapia se desfășoară într-un birou, într-un grup de 4 persoane, iar gimnastica - în grădină, în aer liber, lângă birou. Este necesară îmbrăcămintea sport.
  • Psihoterapia este formată din 8 module:
  • Toate celelalte condiții globale ale Grabo.bg

Furnizat de psihologul Galina Vasileva

„Am absolvit Universitatea din Sofia” Kl. Ohridski ", am lucrat ca psiholog la Institutul de Psihologie al Ministerului de Interne și independent din 1999. Specialist în psihodiagnostic, psihoterapie, selecție și re-selecție, portret psihologic, expertiză, compatibilitate psihologică. Am lucrat cu femei și copii victime ale violenței.

Aplic o abordare individuală în cercetare și psihoterapie, adaptată la specificul fiecărei persoane. "