Suntem un lanț de farmacii „Be Fit” și suntem pe piață din 2009. Oferim un concept nou magazin pentru toți cei care se străduiesc pentru o viață sănătoasă în armonie cu natura. Clienții noștri primesc servicii de calitate și competente și o gamă largă de parafarmacie, alimente organice și sănătoase, produse cosmetice organice, medicale și decorative, medicamente, alimente și accesorii pentru copii, materiale sanitare, produse de uz casnic și multe altele. Motto-ul nostru este „Trăiește în formă” - un mesaj clar pentru o căutare conștientă și intenționată a unui stil de viață sănătos.

droguri

Pentru a completa echipa noastră, suntem în căutarea unui ASISTENT PENTRU A LUCRA ÎNTR-UN DRUGSTORE

Cerințe pentru dvs.:
1. Comunicativitate și radiații pozitive
2. Abilități de lucru în echipă
3. Diligență și conștiinciozitate în îndeplinirea sarcinilor

4. Simțul ordinii și canalizarea muncii
5. Aspect reprezentativ

Sarcinile și responsabilitățile dumneavoastră:
1. Efectuarea controlului de intrare la livrarea bunurilor
2. Amenajarea și încărcarea mărfurilor în depozitul de farmacii și în sala de comerț
3. Generarea de scrisori de parcurs și pregătirea expedierilor din magazinul nostru online
4. Menținerea aspectului comercial al locului de muncă
5. Menținerea igienei la locul de muncă
6. Efectuarea altor sarcini atribuite în mod specific legate de funcție

Noi oferim:
1. Lucrați într-o atmosferă plăcută într-un magazin de tip european
2. Pregătirea specializată a companiei
3. Plată de stimulare
4. Echipă tânără și coezivă
5. Muncă constantă

Vă așteptăm aplicațiile. Toate cererile vor fi examinate în confidențialitate completă, iar candidații aprobați vor fi invitați la un interviu.