BodyConstructor - cel mai popular site de fitness și sporturi de forță din țara noastră caută un nou coleg.

deveniți

Căutăm o persoană decentă, care să aibă experiență în vânzări și servicii pentru clienți și vrea să se scufunde în marea vastă de suplimente nutritive, fitness și viață sănătoasă.

Avem nevoie de un coleg care să lucreze cu dorință, ambiție pentru a învăța lucruri noi și fără griji pentru a ne împărtăși ideile.

Este important ca noul membru al echipei noastre să știe cum să comunice cu oamenii, să poată face față în diferite situații, să nu se teamă să pună întrebări și, bineînțeles, să dorească să se dezvolte în domeniul fitnessului și suplimentelor .

Ce vom da?

1. Toată experiența și cunoștințele dvs. sau așa cum este la modă să le numiți acum - „know-how”

2. Profesionalism și corectitudine - pentru că nu ne putem aștepta de la dvs. dacă nu vă oferim același lucru

3. Atmosferă prietenoasă și calmă în care lucrezi mult mai bine

4. Instruire completă cu privire la suplimentele alimentare și impactul acestora asupra sănătății

5. Lucrați, lucrați și lucrați din nou - nu ne pierdem timpul, nu îl vom pierde pe al vostru

Poate că BodyConstructor te caută? Dacă doriți să faceți parte din echipa noastră, nu întârziați.

Iată mai multe detalii despre poziție "Vânzător-consultant și specialist în suplimente alimentare":

Principalele responsabilități pentru funcție:

- Prelucrarea vânzărilor online
- Consultanță și servicii pentru clienți
- Raport zilnic de vânzări și alți parametri presetați
- Pregătirea altor rapoarte săptămânale și lunare și analiza rezultatelor obținute

- Prelucrarea livrării
- Asistență online pentru articole și articole publicitare

Cerințe obligatorii pentru candidați:

Experiență cu clienții în domeniul vânzărilor sau serviciilor
- Cunoștințe și experiență practică cu MS Excel, MS Word, MS PowerPoint, MS Outlook, platforme de lucru online și offline (panou de administrare, software de depozit etc.)
- Competență în limba engleză la nivelul B1 sau mai mare (scris și vorbit)
- Studii secundare finalizate

Cerințe suplimentare:

- Educație/formare profesională superioară sau profesională în domeniul profesional „Economie” sau „Sport”
- Dorința de dezvoltare și îmbunătățire în domeniul fitnessului, suplimentării și vieții sănătoase
- Atitudine radiantă și dispoziție prietenoasă
- Proactivitate și generarea de idei pentru a îmbunătăți munca

Cine suntem noi?

- BodyConstructor este cea mai rapidă creștere a rețelei online de fitness, sporturi de forță și stil de viață sănătos din Bulgaria, cu multe proiecte implementate cu succes în spatele ei
- BodyConstructor este producător și ideolog al singurului spectacol profesional de fitness din Bulgaria - „Super Series”, producător al primului reality show de fitness online „Fit Spo Super Change”, precum și inițiator al mai multor alte proiecte și platforme online
- BodyConstructor este cea mai de succes platformă de fitness online din domeniul consilierii personale cu peste 4000 de clienți până în prezent
- BodyConstructor este singura mass-media care se ocupă cu acoperirea profesională a tuturor evenimentelor importante din domeniul culturismului, sporturilor de putere și artelor marțiale mixte din țara noastră (MMA)

De ce să alegeți BodyConstructor?

- Suntem o echipă tânără și ambițioasă care caută o dezvoltare constantă în toate domeniile de-a lungul celor mai diverse și inovatoare căi.
- Ne place să ne distrăm și să atingem împreună obiectivele stabilite
- Lucrăm doar într-o atmosferă prietenoasă
- Oferim formare continuă și cooperare în timpul muncii pentru a ne dezvolta personalul
- Ușile noastre sunt întotdeauna deschise pentru întrebări, sugestii, critici și sfaturi de orice natură profesională
- Plata va fi competitivă, motivantă și progresează constant în timp
- BodyConstructor își apreciază foarte mult colegii și răspunde întotdeauna la sugestiile lor pentru îmbunătățirea muncii în echipă!