Specialist în logistică externă

Bună ziua de la Stanimir și Hristomir.

dietă

Noi suntem Stanimir Mihov EOOD și căutăm oameni motivați, responsabili și energici, cu diverse competențe și abilități.

Activitatea noastră principală este importul și vânzările directe de suplimente alimentare și accesorii de fitness către clienții finali.

Calitatea muncii noastre este evidențiată de numeroasele recenzii pozitive ale clienților de pe Google și Facebook de-a lungul anilor.

Principalele canale de vânzare sunt magazinul nostru online, blogul, marketingul prin e-mail, rețelele sociale - Facebook și Instagram, precum și publicitatea PPC.

Căutăm să angajăm o persoană motivată pentru acest post:

Responsabilități:

  • Sfaturi despre produs - nu este necesară o experiență inițială
  • Acceptarea și aranjarea mărfurilor
  • Finalizarea și trimiterea comenzilor - numai de la un birou
  • Menținerea calmului atunci când vorbești cu clienții exigenți și capacitatea de a lucra sub presiune
  • Proactivitatea și eforturile pentru ca clientul să rămână întotdeauna mulțumit

Cerințe:

  • Studii secundare finalizate
  • Alfabetizare informatică
  • Comunicativitate
  • Dorința de a lucra în echipă

Noi oferim:

  • Program de lucru - luni-vineri
  • Salariu fix lunar + posibilitate de bonusuri suplimentare
  • Contract de muncă cu perioadă de probă inițială
  • Corectitudine
  • Beneficii sociale - card de fitness gratuit/reducere pentru suplimente alimentare/reducere pentru accesorii de fitness/acces la articole noi - importul nostru

Vă rugăm să trimiteți un e-mail cu CV-ul dvs., precum și o scurtă prezentare în text gratuit, care include: o scurtă introducere, cum ați aflat despre noi, ce știți despre noi și despre industrie, cum credeți că cunoștințele și abilitățile dvs. pot fi utile pentru companie și vă vom suna. Trimite catre: [e-mail protejat]

Așteptăm cu nerăbdare să vă examinăm CV-ul.

Candidații aprobați prin documente vor fi invitați la un interviu.