„Manchester United” a învins UBA cu 2: 0 și și-a amintit cum a intrat în turneele din Anglia după 380 de minute fără gol. Jesse Lingaard a marcat frumos în minutul 52 pentru 1: 0. Juan Mata dintr-un penalty din anii 90 a făcut 2: 0. El a marcat ultima dată pe Rooney cu 3-0 pe Everton pe 17 octombrie. Acest gol în minutul 62 a fost urmat de două remize zero împotriva "Manchester City" și "Crystal Palace" în Premiership și 0: 0 după 120 de minute și o pierdere cu penalti de la "Middlesbrough" pentru Cupa Ligii.

după

Marți, Wayne Rooney a pus capăt secetei generale în toate turneele, cu un gol de 1: 0 asupra CSKA (M) în Liga Campionilor.

Cu toate acestea, în Premiership, United a rămas pe locul 4 cu 24 de puncte, după ce „vulpile” de la „Leicester” au mințit-o pe „Watford” pentru 2: 1 și sunt pe locul 3 cu 25 de puncte. Liderii din Manchester au același oraș ”și „Arsenal” înainte de meciurile lor de duminică.

Altele din sport

„168 ore”: Va exista un miracol - primul bogat rus care a intrat în fotbalul bulgar

„Botev” (Pd) visează la banii lui Anton Zingarevich, care este fiul miliardarului Boris Zingarevich, cunoscut în Rusia sub porecla Regele pădurii Omul de afaceri a votat proprietarul echipei Plovdiv

Sport la televizor astăzi

Bulgaria nu a lăsat nicio îndoială cine este №1, se califică pentru Eurovolley 2021

Naționala masculină va juca la Campionatele Europene din Polonia, Cehia, Estonia și Finlanda la sfârșitul verii. În al treilea meci, echipa noastră a jucat cel mai convingător și a învins Austria cu 3-0 (25:15).

Donald Trump Golf Empire

Pogromul de la Capitol i-a adus pierderi incredibile.Toate lucrurile importante din timpul guvernării lui Donald Trump au fost duse la terenul de golf. După cum recunoaște el însuși, el s-a gândit cel mai bine acolo

CSKA a stabilit controlul în Turcia cu. „Septembrie” (Simitli)

CSKA lovește controlul în Turcia, s. a doua divizie "septembrie (Simitli). Meciul este mâine la 15.30. La Simitli asistentul este Stoyko Sakaliev. Se pare că toate opțiunile pentru o echipă străină au eșuat și