fitness

Exerciții abdominale, care încarcă partea inferioară și superioară, precum și partea interioară și exterioară a coapselor - toate zonele cu probleme feminine!

Vă reamintim că grăsimea din burtă se topește odată cu alimentația, iar exercițiile fizice strâng mușchii. Exercițiile abdominale nu ard grăsimea burticii! Unde se arde grăsimea depinde de genele tale!

Exercițiu triplu

Acest exercițiu este un ucigaș pentru abdomen, deoarece încarcă atât partea inferioară, cât și partea superioară și are un bonus, strânge coapsele exterioare și exterioare.

Culcați-vă pe spate, ridicați capul și umerii de pe podea pentru a crea tensiune în abdomenul superior și pentru a vă așeza talia pe podea.

Ridicați picioarele perpendicular pe podea și apoi ridicați fundul în sus, activând mușchii din abdomenul inferior.

Abdomenul ridică picioarele și fesele, iar la început vă puteți ajuta cu o ușoară legătură a picioarelor către tavan, iar după ce mușchii abdomenului devin mai puternici, toată mișcarea este făcută de el.


Odată ce șoldurile sunt pe podea, ridică-ți brațele și trunchiul și, în același timp, desparte picioarele. În acest fel, încărcați abdomenul superior împreună cu coapsele exterioare și interioare.

Sunt suficiente doar 10 repetări, deoarece acesta este un exercițiu triplu și parcă ai fi făcut 30 de repetări. Combinați antrenamentul cu o dietă și în fiecare săptămână burta se va micșora și praștile vor scădea.

Dacă doriți mai multe idei pentru exerciții abdominale, încercați acest antrenament:

Autorul articolului este Rumyana Ilieva, instructor de fitness online și nutriționist cu un program netradițional de slăbire care include 4 mese pe zi și antrenamente la domiciliu.

Slăbești în timp ce mănânci și fără a păși în sala de sport!

Comentarii

datorită faptului că dioxidul de sulf sau regatul naturii IVERY contribuie cu ceva,

DE CE CUMPĂRĂ DE LA NOI Bine ați venit în lumea reducerii Michael Kors Hamilton În stil nou și calitate reală. Nu există nicio îndoială că o bună Genți vă poate face mult mai fermecător. În Outletul nostru online Michael Kors, puteți găsi cele mai bune portofele Michael Kors la un preț bun. Căutăm în mod regulat o gamă întreagă de genți de mână de ultimă generație. Membrii noștri pot accesa aceste vânzări și se pot bucura de economii de până la 50% la genti pentru femei și bărbați. Portofelele noastre sunt de calitate superioară. Sperăm că v-am făcut cumpărăturile ușoare și rapide! Echipa noastră este specializată în Michael Kors Hamilton, Michael Kors Portofele, Michael Kors Tote. Gențile noastre Michael Kors ieftine sunt de înaltă calitate și sunt fabricate din materiale autentice, imaginile de pe site-ul nostru sunt fotografii reale ale unui eșantion din stocul nostru. Toate vânzările de genti Michael Kors le oferim clienților noștri onorabili pentru transport gratuit. Bucurați-vă de luxul mic Michael Kors Tote este de fapt atât de ușor. Bine ați venit pe site-ul nostru și cumpărați-le acum. Bucură-te de lumea modei acum.

Mare exercițiu, atâta timp cât vrem să transpirăm. Cea mai bună parte este că nu trebuie să alerg la sală și să pierd timpul.

Exercițiul este grozav și într-adevăr foarte obositor. Am făcut-o de multe ori și sunt fericit, poate pentru începători va fi dificil, dar cu antrenament regulat este mai ușor de făcut

moqt maj taka si me xaresva naturalna

ama to nas kato ni marzi, debeli4ki 6te si xodim s dupeta i koremi ima edna pogovorka koqto glasi. con mas grasa mejor se pasa.

nu este greu doar să te prefaci

Și cred că este potrivit doar pentru ninja.